Ahoj, já jsem Klára :-) a tohle je má cesta k fotce ... v k ⚁ stce !

Prvního digitálního fotoaparátu jsem se dotkla přesně před 6 lety.  Můj příběh začal cestovatelskou fotografií. Velkou inspirací pro mě byla zejména fotogenická Amerika - USA, do které jsem se celkem 4 léta vracela.  Hlavním motivem bylo uchování si těch nejhezčích vzpomínek v životě té nejlepší kvality. 

Cestovat po světě ale nelze celý život a tak jsem si postupem času našla lásku i u nás v srdci Evropy. Staly se jí zejména hory, lesy, jezera a příroda naší země. S každou novou vycházkou a výšlapem začaly vznikat i nové portrétové fotky. Nebylo výletu, na který bych nechala fotoaparát doma. Tenkrát mě napadlo oslovit i brandy a produkty, které ráda využívám. A postupem času, jsem fotila i je.

Svojí lásku jsem ale prohlubovala dál. Oko fotografa se začalo pomalu měnit.  Fotografii jsem vnímala zase o něco jinak. Zajímal mě detail, nálada, prostředí, život a emoce. Napadlo mě, že tou pravou vzpomínkou nejsou stroze nastavené pózy. Vzpomínkou jsou okamžiky a zachycení daného momentu a jeho atmosféry.  Začala mě bavit láska a lidská krása ! Zaznamenání citu, doteku, úsměvu a všeho co i mě nahání husí kůži. Začala jsem fotku opravdu prožívat. A vím, že nejlépe odvedená práce je ta, která i mě samotnou dojme.


Napiš mi

Lokality

Dobříš a okolí, Praha, Děčínsko

Vyzkoušejte Booking

do zprávy prosím uveďte o jaký typ focení máte zájem